KURZ vs. OPEN CLASS

 

KURZ

Uzavřený kurz, kam chodíte pravidelně v jeden den a jeden čas po dobu 12ti týdnů aktuálního výukového období. Na lekce kurzu dochází stále stejná skupina.

KURZY PROBÍHAJÍ I VE DNECH STÁTNÍCH SVÁTKŮ.

V REZERVAČNÍM SYSTÉMU JSOU V ROZVRHU ODLIŠENY BAREVNĚ.

Z permanentky KURZ se lze přihlásit pouze na 1 termín konkétního KURZU. Není možné přecházet z kurzu do kurzu / open class/ ostatní.

Př. Na permanentku “KURZ L1” můžete chodit celých 12 týdnů pouze na Vámi zvolený kurz – např. Pondělí 17:20 Sál 1, nemůžete z něj zároveň chodit na jiný  KURZ L1 nebo např. na KURZ AERIAL SILKS.

U permanentky KURZ nelze měnit / prodlužovat datum její platnosti ani počet vstupů. Permanentka KURZ platí vždy pouze v konkrétním výukovém období.

Po naplnění min. počtu osob na kurzu (většinou min. 5 lidí) je kurz otevřen a proběhne pokaždé, i pokud by přišla pouze 1 osoba.

Pravidla pro užívání KURZ:

  1. Nemůžete-li přijít, neodhlašujte se.
  2. Prodlužování platnosti permanentek není možné.
  3. Víte-li, že nemůžete chodit pravidelně každý týden, zvolte OPEN CLASS.

 

OPEN CLASS

Otevřené lekce, které jsou vypsané v rozvrhu v pravidelné dny a časy  po dobu aktuálního výukového období, zúčastnit se jich může  ale kdokoliv  kdykoliv. 

OPEN CLASSY NEPROBÍHAJÍ VE DNECH STÁTNÍCH SVÁTKŮ.

V REZERVAČNÍM SYSTÉMU JSOU V ROZVRHU ŠEDOU BARVOU.

Z permanentky OPEN CLASS se lze přihlásit pouze na lekce OPEN CLASS – aneb všechna šedá políčka v rezervačním systému v rozvrhu. Můžete na ni zároveň čerpat např. lekce pole dance, kruhy, flexi, contempole, get fit apod. Je jen na Vás, jak často k nám chcete chodit.

Do výuky se můžete přidat kdykoliv i po začátku aktuálního čtvrtletního období.

U permanentky na OPEN CLASS si vybírate v rezervačním systému počet vstupů (1,5,10,15,20)  a nastavujete si datum startu platnosti permanentky. Od tohoto data budou lekce na permanentce platit 90 dní a je nutné je do 90 dní vyčerpat.

Ideální je nastavit si start platnosti na den, kdy půjdete na první lekci z této permanentky. Po vložení permanentky na Váš účet už datum nemůžete změnit.

V aktuálním čtvtletí se vždy držte svého levelu (platí pro pole dance levely a kruhy) a dalších specifikací v popisech u jednotlivých open class.

Open class se ruší pokud jsou v rezervačním systému přihlášeny méně než 3 osoby. Upozorňujeme předem formou SMS a open class vracíme na permanentku.

V případě, že ze 3 osob se na lekci dostaví 2 a méně, lektor si vyhrazuje právo open class na místě zrušit.

Pravidla pro užívání OPEN CLASS:

  1. Nemůžete-li přijít, odhlaste se, ať neblokujete místo ostatním.
  2. Odhlášení méně jak 24 hod před startem lekce je 100% penalizováno. Penalizace je nevratná.
  3. Prodlužování platnosti permanentek není možné.
  4. Vybírejte si menší počet vstupů, pokud si nejste jistí, zda stihnete více lekcí vyčerpat.

 

Více informací o permanentkách zde.

Pro přihlášení na lekce čtěte návod JAK SE PŘIHLÁSIT?