POLE DANCE LEVELY

Sál 1, Pekárenská 12

Sál 2, J. Babáka 11

ROZVRH 

Přihlašování z permanentky OPEN CLASS.

Návod: JAK SE PŘIHLÁSIT?

LEVELY

L1 – PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY: Level pro ty, kteří nemají žádnou zkušenost s tyčí, nebo jen minimální. Předchozí sportovní nebo taneční zkušenosti nejsou vyžadovány. Pokud nejsou vypsány L1 OPEN CLASS, vyberte si KURZ.

L1/2: Pro absolventy L1, kteří neumí bez pomoci základní invert (“basic invert” / “obrácený krucifix” / “had”).

L2: Pro absolventy L1 a L1/2.

L2/3: Pro absolventy L2, kteří umí s pomocí prvky: véčko, gemini, scorpio, butterfly, cupid, hiphold. Některé z nich ještě moc nejdou. V tomto levelu se opakují a procvičují prvky z L2 a probíhají přípravy na L3.

L3: Pro absolventy L2/3 a velmi šikovné absolventy L2, kteří  100% zvládají prvky z L2 (véčko, gemini, scorpio, butterfly, cupid, hiphold).

L3/4: Pro absolventy L3, kteří 100% zvládají véčko z tyče.

L4: Pro absolventy L3/4, kteří 100% zvládnou Twisted grip handspring kopnutý ze země, shouldermount.

INTERMEDIATE: Spojení levelů L2/3 + L3. Pilování triků, kombinací, varianty lehčí a těžší. Lekce jsou přizpůsobeny konkértním účastníkům.

ADVANCED: Spojení levelů L3/4 + L4. Pilování triků, kombinací, varianty lehčí a těžší. Lekce jsou přizpůsobeny konkértním účastníkům.

Unisex: Od L4 a dál.

OBECNÉ INFORMACE

Pole dance open classy rozdělené podle levelů = úrovní.

Do výuky se můžete přidat kdykoliv i po začátku aktuálního čtvrtletního období.

Můžete střídat dny i časy a chodit každý týden jinak, pouze se během čtvrtletí držte ve vašem levelu. Po skončení čtvrtletí se přesouvejte do vyššího levelu, pokud máte probírané cviky zvládnuté a lekce jste navštěvovali pravidelně.

Pokud jste nebyli více jak měsíc na tyči nebo nevíte, do jakého levelu pokračovat, napište nám na info@decadancebrno.cz nebo se zeptejte lektorky.

1 os. na 1 tyč

Min. přihlášených: 3

Max. přihlášených: 9

Jak se obléct: úplé shortky, sportovní podprsenka, tílko. V chladnějším období – ponožky/návleky, mikina/tričko s dlouhým rukávem, tepláky / legíny.

S sebou: pití, ručník na tyč.

Před lekcí odložte šperky a 24 hod předem se nemažte krémem.

Chcete chodit prvaidelně v jeden den a čas se stejnou skupinou lidí po dobu 12ti týdnů? Volte KURZ.

DOPORUČENÍ

Na lekce choďte vždy včas! WARM UP JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ČÁST LEKCE. Bez něj si můžete způsobit vážný úraz. Jdete-li pozdě, automaticky se začněte rozcvičovat sami.

Ke všem levelům jako doplněk navštěvujte lekce protahování a posilování (FLEXI, STOJKY) a taneční lekce (CONTEMPOLE, EXOTIC) – rozvíjíte tak své schopnosti všemi směry. Ve vyšších levelech se neobejdete bez silného core a flexibility.

Cvičte vždy podle vlastních fyzických možností tak, abyste neublížili sobě ani ostatním. Nesrovnávejte se s ostatními.Respektujte pokyny lektorů. Máte-li nějaké zdrav. problémy, upozorněte na začátku lekce lektora.