Vše o permanentkách

HLAVNÍ TYPY PERMANENTEK

KURZ – z této permanentky lze čerpat pouze KURZ

OPEN CLASS – z této permanentky lze čerpat pouze lekce OPEN CLASS (všechny šedé lekce v rozvrhu v rezervačním systému)

TRÉNINK – z této permanentky lze čerpat pouze samostatný TRÉNINK bez lektorky.

 • ADULT – nejste student nebo studujete dálkově, je Vám 26 a více let.
 • STUDENT – prezenčně studujete na VŠ, VOŠ, SŠ, ZŠ atd. je Vám méně než 26 let. Na začátku každé lekce se prokazujete se platným studentským průkazem (ISIC, studentský průkaz, žákovská knížka…)
 • MUNIE – jste členem MUNIE, prokazujete se na začátku každé lekce platnou MUNIE kartičkou s Vaši fotografií.
 • Při neprokázání se platným průkazem na lekci má lektorka studia právo požadovat po Vás finanční doplatek rozdílu částek za lekci.

DALŠÍ TYPY PERMANENTEK

ELITE GROUP – permanentka je určena pouze pro členy ELITE GROUP. Nevíte – li, zda jste členem, členem nejste. V současné chvíli už je kapacitní limit ELITE GROUP vyčerpán.

ELITE TRÉNINK – viz permanentka ELITE GROUP.

WORKSHOP – jednorázové workshopy

INDIVIDUAL – individuální lekce s lektorkou, nemusíte si permanentku volit v systému, stačí oslovit konkrétní lektorku, ta už vše zařídí.

OBECNÉ INFORMACE O PERMANENTKÁCH

 1. Permanentky jsou nepřenosné na jiné osoby.
 2. Permanentky nelze prodloužit po uplynutí jejich doby platnosti.
 3. Permanentky typ OPEN CLASS / TRÉNINK / ELITE GROUP / ELITE TRÉNINK  jsou platné 90 dní od data, které si klient sám zvolí v rezervačním systému. Do této lhůty se započítávají i dny, kdy je studio zavřeno.
 4. Permanentky typ KURZ jsou platné pouze v aktuálním výukovém období a mají daný počet lekcí.  Specifikace hledejte u konkrétních kurzů.
 5. Klientovi nevzniká nárok na vrácení peněz za zaplacené permanentky při jakýchkoliv překážkách vzniklých z jeho strany, které mu zabraňují v řádné docházce. A to i v případě zdravotních problémů či těhotenství.
 6. Provozovatel studia si vyhrazuje právo měnit rozvrh, případně vypsané lekce zrušit, nebyly-li naplněny nebo z technických důvodů, či v případě onemocnění lektora a nemožnosti jeho zastoupení.
 7. Decadance studio bývá vždy pravidelně zavřeno po skončení aktuální výuky (jednou za čtvrt roku)  na týden/více dní. Tyto skutečnosti provozovatel studia oznamuje na webu Decadance a v rezervačním systému studia a je třeba s nimi počítat při nákupu permanentky, na pozdější reklamace nebere provozovatel studia zřetel.
 8. Klient Decadance studia je povinen uhradit částku za permanentku / jednorázovou lekci v plné výši do 10 dnů od data, které si sám v rezervačním systému nastaví jako datum startu platnosti permanentky, a to převodem na bankovní účet, po domluvě lze výjimečně uhradit částku na první lekci. V případě permanentky typ KURZ uhradí klient částku vždy předem na účet. Decadance studio se zavazuje potvrdit platbu připsáním částky na účet účastníka v rezervačním online systému do pěti pracovních dnů od provedení platby v hotovosti / připsání částky na bankovní účet Decadance studia.

VÝBĚR PERMANENTKY V REZERVAČNÍM SYSTÉMU

 1. Lekce nelze rezervovat, pokud nemáte zvolenou správnou permanentku. Čtěte návod JAK SE PŘIHLÁSIT NA LEKCI.
 2. Po výběru permanentky Vám přijde automatický e-mail s údaji k platbě.
 3. Na svém účtu můžete mít libovolné množství permanentek.

SPRÁVA PERMANENTEK V REZERVAČNÍM SYSTÉMU

Po přihlášení k Vašemu účtu klikněte v meníčku na záložku “Permanentky”, tam vidíte přehled všech Vašich vybraných permanentek – u každé permanentky vidíte její platnost a následující ikonky:

 • ikonka “Nezaplacená permanentka – smažete všechny rezervace” –  klikem můžete permanentku smazat, pokud jste na ni v minulosti neměli zarezervovanou lekci. Klikem smažete permanentku a všechny budoucí zarezervované lekce.
 • ikonka “Záznamy čerpání na permanentku” – přehled rezervací na tuto permanentku
 • ikonka “Přehled čerpání dle týdnů” – zde přehled využití Vaší permanentky