KURZ POLE KIDS – PODZIM 2017 (25. 9. – 15. 12.)

Studio 1, Sál 1, Pekárenská 12

Každé úterý 17:20 – 18:30

POPIS KURZU

KURZ Pole Kids je určen dětem ve věku cca 7 -11 let. Výuka je pojata jako zájmový pohybový kroužek pro děti, které nemají žádné sportovní ani taneční zkušenosti.

Děti od 12 let můžou chodit na normální lekce od L1.

Pro děti a mládež (7-17 let), které mají zkušenosti sportovní / taneční i v oblasti soutěží (gymnastika moderní / sportovní, balet, contemporary, street dance a jiné, aerobic atd.) dopuručujeme intenzivnější KURZ JUNIOŘI.

1 os. na 1. tyč.

Max. počet přihlášených: 8

Min. počet přihlášených pro otevření kurzu: 5. Následně se lekce neruší, i pokud přijde i pouze 1 osoba.

Jak se obléct: Elastické úplé shortky, sportovní podprsenka, tílko. V chladnějším období – ponožky/návleky, mikina/tričko s dlouhým rukávem, tepláky / legíny.

S sebou: pití, ručník na tyč.

Před lekcí odložte šperky a 24 hod předem se nemažte krémem

CENA KURZU

1000 Kč za celý kurz Pole Kids = 12 týdnů , chodí 1x týdně

*12 lekcí za cenu 10ti, to znamená, že pokud Vaše dítě ani jednou nechybí, má 2 lekce zdarma oproti klasickým dřívějším open class a jedna lekce Vás tak vyjde na 83 Kč.

PŘIHLÁŠKY

1) REGISTRACE:

Zaregistrujte díte se do našeho rezervačního systému http://decadance.inrezervace.cz, při registraci čtěte VŠEOBECNÉ PODMÍNKY. Prosíme uveďte jméno a příjmení dítěte, Vaše telefonní číslo a Vaši email adresu.

2) VÝBĚR SPRÁVNÉ PERMANENTKY:

V menu klikněte na “PERMANENTKY”,  dále klikněte na žluté tlačítko “KOUPIT PERMANENTKU”, v nabídce vyberte “KURZ POLE KIDS” a potvrďte klikem na “VLOŽIT PERMANENTKU”.

3) REZERVACE MÍSTA V KURZU:

V rozvrhu v systému klikněte do kurzu KURZ POLE KIDS – v tabulce zvolte “OPAKOVANÁ REZERVACE”, v následující tabulce, která vás vyzývá k počtu opakování zadejte “12” a následně  zvolte nabízenou permanentku “KURZ POLE KIDS”, ze které se Vám tímto rezervují všechny lekce až do konce kurzu.

4) KONTROLA SPRÁVNĚ PROVEDENÉ REZERVACE:

V menu v záložce “Přehled rezervací” nebo v políčku s názvem kurzu je v právém rohu písmenko R. Prosíme zkontrolujte, zda jste dítě přihlásili na všechny lekce až do konce výuky. Pokud nemůže někdy přijít, neodhlašujte ho.

Pozn.: Je-li u kurzu v rozvrhu napsáno 9/9 – znamená to, že lekce je plně obsazena. Např. 9/5 znamená, že je obsazeno 5 míst a 4 jsou volná.

5) Pokud k nám jde Vaše dítě poprvé, na první lekci je nutné podepsat papírovou přihlášku.

*Minimální počet dětí pro otevření kurzu je 5. Otevře-li se kurz, lekce budou probíhat každý týden i v případě, že přijde pouze jedno dítě.

PLATBA do 15. 9. 2017

Platba předem na účet 2312822053/0800 ( do pozn. pro příjemce uveďte Vaše uživatelské jméno a jako specifický symbol uveďte “ID permanentky” ).

Pro přihlášené po 17.3. – posílejte platbu ihned po rezervaci lekcí.

Kurzovné je nevratné.

Kontaktujte nás na info@decadancebrno.cz nebo na tel. 774 905 165, pokud:

– máte zájem, aby Vaše dítě chodilo na pole dance častěji než 1x týdně

– máte mladší / starší dítě  než 7 – 11 let a chcete, aby se učilo pole dance / hoops/ silks

– máte zájem, aby  se Vaše dítě účastnilo pole dance soutěží