Jana Babáka 11 | Brno CZ
+420774905165
info@decadancebrno.cz

Decadance Corona News

Decadance Corona News

Zde najdete všechny aktuálnosti k (ne)dění ve studiu, protože venku je mor.

21. 4. 2020:  NOVINKA!

V rezervačním systému každý týden bude přibývat 8-10 výukových videí, nyní jich tam je asi 35. Témata jsou různá: warm upy, workouty, kombíčka na tyči pro všechny levely, floorworky bez tyče, chorea na tyči i mimo ni, plánujeme i lekce na kruhu, strip, chair dance, akrobacie, protahování. Máme spoustu nápadů a videa budou přibývat minimálně po celou dobu zavření studia. Nejsme schopné odhadnout, jak dlouho tato divná doba bude trvat a chceme mít studio i po karanténě, ale samo se to bohužel nezaplatí.  Věříme, že všichni tuto skutečnost chápete a v tomto kroku nás podpoříte!

Náhledy všech videí vidíte v po přihlášení ke svému účtu v rezervačním systému i bez členství. K  jejich přehrání získáte přistup po zaplacení členství, a to na týden za 300 Kč a na 14 dní za 500 Kč. 

Zde podrobnější návod:)

1) Přihlaste se.
2) Klikněte na DOBÍT KREDIT a pak na DOBÍT KREDIT PŘEVODEM Z ÚČTU (částku zadáváte až při převodu z Vaší banky).
3) Při platbě zadávejte správný VS, ať se platba správně automaticky spáruje.
4) Máte-li dobitý kredit, klikněte na KOUPIT ČLENSTVÍ, vyberte členství, případně si můžete vybrat datum startu platnosti, poté klikněte na KOUPIT Z KREDITU.
5) Vlevo nahoře pod Vaším avatarem přibyl nový button “VIDEO” a jste tam:)
6) Kdo chce využít členství ze své aktuálně zakoupené permanentky, prosím pište na info@decadancebrno.cz

Facebooková skupina zůstává v provozu i nadále se všemi dosud publikovanými videi a každý týden přidáme jedno nebo dvě videa zdarma 🙂

 

13. 4. 2020 Máme bohužel stále zavřeno, ale na fb sypeme tento týden druhou nálož videí! Cvičíte s námi rádi? Prosím, podpořte nás zasláním libovolné částky na 2101593190/2010. Budeme Vám moc vděčné 🙂

6.4. 2020 – Studio je ONLINE ve fb skupině zde Pojď to omrknout! Cvičíme s tyčí i bez tyče. Tento týden je zkušební!

Klasické lekce v rozvrhu zatím odsouváme vždy po týdnu podle situace. Až to bude možné, OTEVŘEME A KURZY PROBĚHNOU V PLÁNOVANÉ DÉLCE.

31. 3. 2020 – Zákaz provozování sportovišť byl prodloužen do 11. 4. 2020, 6:00  Celý rozvrh tedy posouváme zatím o týden, tedy na 13. 4. 2020 a pak se uvídí. Vaše permanentky a kredity budou samozřejmě prodlouženy.Děkujeme moc za pochopení .

13. 3. 2020 – Zmrazili jsme všechny aktuální permanentky a prodloužili platnost kreditu o 30 dní.

12.3.2020 – DO ODVOLÁNÍ MÁME ZAVŘENO. Prosíme, pro aktuální informace sledujte náš facebook a skupinu DECADANCE GRUPPE.Prosíme také o maximální trpělivost. Lekce Vám budou vráceny na permanentky / kredit. Bude nám to však chvíli trvat.Děkujeme za pochopení a přejeme pevné nervy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *