Aerial silks open class

PODZIM | 28. 9. – 17. 12. 2020

Otevřené lekce vzdušné akrobacie na šálách pro úplné začátečníky i pokročilé. Po dobu aktuální výuky se držte v jednom levelu. Lekce čerpáte z permanentky OPEN CLASS./ Z KREDITU Rezervace možné od 7. 9. 2020.
JAK SI ZAREZERVOVAT MÍSTO NA LEKCI NAJDETE V NÁPOVĚDĚ.

KDE SE KONAJÍ KURZY POLE DANCE

Najdete nás v areálu na adrese JANA BABÁKA 11 – SÁL 1
Rezervujte přes rezervační systém zde.

KDY A JAKÝ KURZ

  • Úterý – 16 h – MIX LEVEL
  • Úterý – 17 h – BEGINNERS
  • Úterý – 18 h – INTERMEDIATE
  • Středa – 16 h – BEGINNERS
  • Středa – 17 h – MIX LEVEL

~ 2 os / 1 šála /V OBDOBÍ JARO 2020 MAX 4 OS NA LEKCI

JAK SE OBLÉCT

Legíny, upnuté tričko, při chladném počasí i mikina. Cvičí se bosky.

S sebou: pití, ručník

Pozor, šály se zatrhávají. Nenoste šperky a dlouhé nehty.

CO, JAK A KDY

Otevřená lekce, na kterou může přijít kdokoliv kdykoliv. Nemusíte chodit pravidelně, skupina se mění. V aktuálním období se držíte svého levelu, poté postupujete o jeden výš. Lekce open class se nekonají ve státní svátek.

PŘIHLÁŠKY

Přihlašujte se prostřednictvím rezervačního systému z permanentky OPEN CLASS. Platí na všechny open class (pole, silks, hoop, flexi). Ze svého účtu si můžete rezervovat v open class pouze 1 místo. Při rezervaci postupujte podle návodu v Nápovědě.

CENA | PLATBA

Vybíráte z 1 / 5 / 10 / 15 / 20 vstupů. Ceny se řídí aktuálním ceníkem. Permanentka platí 90 dní od data, které si sami zvolíte při jejím výběru. Platbu proveďte převodem na 2101593190/2010

DALŠÍ

Min. 3 os přihlášené pro konání lekce. Při neúčasti se odhlaste. Při odhlášení méně než 24 hod před startem lekce, je penalizace 100%.Permanentka je nepřenosná a nelze ji prodloužit. Částka je nevratnáSpecifikace jsou uvedeny u příslušných open class.

Jak se objednat na lekci?

Nabízíme možnost zakoupit vstup na: pole dance, aerial silks a aerial hoop a to prostřednictvím pravidelného kurzu, individuální otevřené open class lekce, samostatného tréninku bez lektorky a nebo individuální lekce s lektorem jen pro vás.

VYBERETE TYP LEKCE

Nejprve si vyberete typ lekce, na kterou se chcete přihlásit. Nabízíme AERIAL HOOP (závěsná akrobacie na kruhu), POLE DANCE (tanec na tyči) a AERIAL SILKS (závěsná akrobacie na šále).

VYBERETE TYP KURZU

Následně si vyberete, jak budete lekce navštěvovat. Můžete k nám chodit pravidelně ve stejné dny (kurz), můžete nás navštěvovat jak vám to bude vyhovovat (open class), nebo můžete využít samostatné tréninky bez lektora (samostatný trénink) a nebo lekce s lektorem jen pro vás (individuální lekce).