Pole dance open class

PODZIM | 28. 9. – 17. 12. 2020

Otevřené lekce pole dance pro začátečníky i pokročilé. Po dobu aktuální výuky se držte v jednom levelu. Lekce čerpáte z permanentky OPEN CLASS / Z KREDITU. Rezervace možné od 7. 9. 2020. JAK SI ZAREZERVOVAT MÍSTO NA LEKCI NAJDETE V NÁPOVĚDĚ.
  • Lekce navštěvujete pravidelně 1x týdně se stejnou skupinou po 12 týdnů.
  • Rezervace možné od 7. 9. 2020.
h5-slider2-backgroound-img

KDE

Najdete nás v areálu na adrese JANA BABÁKA 11 – SÁL 1
Rezervujte přes rezervační systém zde.

KDY A CO

  • Pondělí – 19 h – EXOTIC TECHNIQUE
  • Pondělí – 20 h- EXOTIC 1
  • Úterý   – 20 h – CONTEMPOLE
  • Středa – 20 h – EXOTIC 2
  • Čtvrtek – 17 h – SEXY STYLE (CHOREO BEZ TYČE)
  • Čtvrtek – 18 h – INTERMEDIATE POLE DANCE
  • Čtvrtek – 19 h – BEGINNERS POLE DANCE
  • Čtvrtek – 20 h – EXOTIC 2
  • Pátek – 17 h – INTERM. + ADVANCED POLE DANCE

1 os. / 1 tyč / max. 9 os / CP & EX 8 os. ~ SEXY STYLE max. 10 os

JAK SE OBLÉCT

Kraťasy, sport. podprsenka, tričko, při chladném počasí mikina, legíny. Cvičí se bosky.

S sebou: pití, ručník.

Před lekcí odložte šperky a nemažte se krémem.

BEGINNERS: L0 , L1, L1/2
INTERMEDIATE: L2, L2/3, L3
ADVANCED: L3/4, L4 a víc (umíš minimálně falling star = příprava na twisted grip)

Contempole

choreografie kolem tyče s prvky contemporary dance. Min. požadavek 5 absolvovaných lekcí L1. Na sebe legíny, chrániče na kolena.

Sexy Style

náplň lekce se mění, choreografie, nácvik akro prvků, floorwork, inspirováno strip plastikou a frame upem, latino, high heels apod. vysoké podpatky a chrániče na kolena s sebou. Bez tyče.

Exotic Technique

Technika, příprava, práce nohou s podpatky, jednotlivé prvky i kombinace atd., skvělý základ i inspirace pro všechny milovníky exoticu. High heels on!

Flexi

lekce protahování bez tyče. Na sebe pohodlné dlouhé kalhoty a teplé oblečení.

Exotic

choreografie kolem tyče v high heels s prvky exotic dance a strip plastique. Min. požadavek 5 absolvovaných lekcí L1. Na sebe legíny, chrániče na kolena, high heels. EXOTIC 1 – vhodné i pro začátečníky, EXOTIC 2 – složitější přechody a převaly, silové prvky

CO, JAK A KDY

Otevřená lekce, na kterou může přijít kdokoliv kdykoliv. Nemusíte chodit pravidelně, skupina se mění. V aktuálním období se držíte svého levelu, poté postupujete o jeden výš. Lekce open class se nekonají ve státní svátek.

PŘIHLÁŠKY

Přihlašujte se prostřednicvtím rezervačního systému z permanentky OPEN CLASS. Platí na všechny open class (pole, silks, hoop, flexi). Ze svého účtu si můžete rezervovat v open class pouze 1 místo. Při rezervaci postupujte podle návodu v Nápovědě.

CENA | PLATBA

Vybíráte z 1 / 5 / 10 / 15 / 20 vstupů. Ceny se řídí aktuálním ceníkem.
Permanentka platí 90 dní od data, které si sami zvolíte při jejím výběru. Platbu proveďte převodem na 2101593190/2010

DALŠÍ

Min. 4 os. přihlášené pro konání lekce. Při neúčasti se odhlaste. Při odhlášení méně než 24 hod před startem lekce, je penalizace 100%.Permanentka je nepřenosná a nelze ji prodloužit. Částka je nevratnáSpecifikace jsou uvedeny u příslušných open class.

Jak se objednat na lekci?

Nabízíme možnost zakoupit vstup na: pole dance, aerial silks a aerial hoop a to prostřednictvím pravidelného kurzu, individuální otevřené open class lekce, samostatného tréninku bez lektorky a nebo individuální lekce s lektorem jen pro vás.

VYBERETE TYP LEKCE

Nejprve si vyberete typ lekce, na kterou se chcete přihlásit. Nabízíme AERIAL HOOP (závěsná akrobacie na kruhu), POLE DANCE (tanec na tyči) a AERIAL SILKS (závěsná akrobacie na šále).

VYBERETE TYP KURZU

Následně si vyberete, jak budete lekce navštěvovat. Můžete k nám chodit pravidelně ve stejné dny (kurz), můžete nás navštěvovat jak vám to bude vyhovovat (open class), nebo můžete využít samostatné tréninky bez lektora (samostatný trénink) a nebo lekce s lektorem jen pro vás (individuální lekce).