Pekárenská 12 | Jana Babáka 11 | Brno | CZ
+420774905165
info@decadancebrno.cz

JAK SI ZAREZERVOVAT LEKCI

REZERVACE
1.Zaregistrujte se do našeho rezervačního systému na http://decadance.inrezervace.cz. Vyplňtě všechny informace pravdivě, ať s Vámi můžeme komunikovat. Čtěte Všeobecné podmínky.
2. Klikněte v menu na “PERMANENTKY”, dále na žluté tlačítko “KOUPIT PERMANENTKU”.

3. V nabídce vyberte správnou permanentku podle typu lekce (OPEN CLASS, KURZ, TRÉNINK), nastavte datum startu její platnosti (ne u Kurzů) a vložte si ji na účet.
4. Nyní Vám systém odeslal automatický email s údaji o platbě. Ale ještě nemáte rezervované místo na lekci.
5. REZERVACE OPEN CLASS / TRÉNINK: V kalendáři klikněte do lekce, zvolte “REZERVOVAT” a v následující tabulce, která Vám nabízí permanentku, ze které chcete čerpat, potvrďte její výběr. Nyní jste si zarezervovali místo na lekci. Pokračujte v návodu bodem 7.
6. REZERVACE KURZU: V kalendáři si nalistujte první lekci z kurzu a klikněte na ni. Zvolte “OPAKOVANÁ REZERVACE”, v tabulce, která Vás vyzvývá k počtu opakovaní, zadejte 12 nebo 10 (10 u LETNÍCH kurzů, kurzů pro děti a u kurzu Stojky) a následně zvolte příslušnou permanentku. Nyní jste si rezervovali místo v kurzu až do konce.  
7. Proveďte platbu podle pokynů uvedených v emailu (ad bod 5). Při platbě uveďte do pozn. pro příjemce Vaše uživatelské jméno a jako specifický symbol “ID PERMANENTKY”)

Pozn:
1. Je-li u lekce napsáno 9/9 znamená to, že je plně obsazena. Např. 9/5 znamená, že je obsazeno 5 míst a 4 jsou volná.
2. S osobami mladšími 18ti let přijde na první lekci rodič / zákonný zástupce podepsat papírovou přihlášku.
3. STUDENT je mladší 26ti let a na vyžádání se prezentuje platným studentským průkazem. VŠ pouze prezenční studium. 4. Máte-li zájem o individuální lekci, kontaktujte nás na info@decadancebrno.cz
5. Kurzovné je nevratné.

KONTROLA SPRÁVNĚ PROVEDENÉ REZERVACE
1. V políčku lekce, kam jste se přihlásili, se při správně provedené rezrvaci objeví v pravém rohu malé oranžové písmenko R.
2. Kontrolu lze příp. provést i v záložce “PŘEHLED REZERVACÍ”

ODHLÁŠENÍ Z LEKCE
1. Nemůžete-li přijít na přihlášenou lekci OPEN CLASS / TRÉNINK, odhlaste se. Z KURZŮ se neodhlašujte.
2. Lekce odhlášená méně než 24 hod (OPEN CLASS) / 10 hod (TRÉNINK) před jejím startem je 100% penalizovaná.
3. Klikněte do políčka s rezervovanou lekcí a zvolte “ZRUŠIT REZERVACI”. 

Pozn. 
V případě zrušené lekce naší stranou z důvodu nedostatečného množství přihlášených, z technickcých nebo organizačních důvodů, informujeme přihlášené předem prostřednictvím SMS zprávy a vracíme lekci na permanentku.
V případě zrušené lekce z KURZU nabídneme náhradní termín.

Veškeré informace o permanentkách apod. najdete ve VŠEOBECNÝCH PODMÍNKÁCH, se kterými souhlasíte při registraci do rezervačního systému.