Jak si zarezervovat lekci

REGISTRACE DO REZERVAČNÍHO SYSTÉMU

1. Rezervační systém najdete na https://decadance.inrs.cz/rs/
2. Klikněte na PŘIHLÁSIT, vyskočí tabulka > zvolte REGISTRACE
3. Vyplňtě všechny informace pravdivě, ať s Vámi můžeme komunikovat.
4. Čtěte naše Všeobecné podmínky, ať víte, s čím souhlasíte.

REZERVACE OPEN CLASSŮ, TRÉNINKŮ, INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ, WORKSHOPŮ

– tyto lekce čerpáte ze vstupových permanentek. – např. na OPEN CLASS lekce potřebujete permanentku s názvem OPEN CLASS  atd.
– více info o typech lekcí v nápovědě > TYPY LEKCÍ

 1. Nejprve musíte zvolit permanentku: po registraci / přihlášení k Vašemu uživatelskému účtu klikněte na růžové tlačítko KOUPIT v levém panelu nad kalendářkem.
 2. V tabulce vyberte správnou permanentku, nastavte datum startu její platnosti. Od tohoto data platí permanentka 90 dní. Klikněte na ZAPLATIT PŘEVODEM. Nyní Vám systém poslal automatický email s údaji k platbě. Ale ještě nemáte rezervované místo na lekci.
 3. Klikněte na KALENDÁŘ, zvolte správný SÁL a klikněte na lekci, na kterou chcete jít. V následující tabulce klikněte na REZERVOVAT.
 4. Systém Vám nabídne všechny permanentky na Vašem účtu, ze kterých můžete tuto lekci čerpat. Potvrďte klikem na permanentku, ze které chcete vstup vyčerpat. Systém Vám poslal automatický email s infem o rezervaci. Jestliže jste rezervaci provedli správně – v políčku s lekcí vidíte R ve žlutém kolečku a žluté kolečko se objevilo i v kalendářku v levém panelu.
 5. Proveďte platbu: Přihlaste se do své mailové schránky, přišel Vám email s údaji o platbě, případně hledejte ve  SPAMU. Postupujte podle pokynů v mailu a při platbě nezapomeňte uvést VARIABILNÍ SYMBOL. Rezervační systém podle něj automaticky spáruje platbu.

REZERVACE KURZŮ

Obecné informace o kurzech najdete v nápovědě > TYPY LEKCÍ

 1. V KALENDÁŘI ve správném SÁLE si nalistujte první lekci z kurzu a klikněte na ni.
 2. V tabulce klikněte na rezervovat CELÝ KURZ (zelené tlačítko).
 3. V následující tabulce klikněte na DOKONČIT REZERVACI. Nyní jste si rezervovali místo v kurzu až do konce a systém Vám poslal automatický email s údaji k platbě + mail s infem o rezervaci. Jestliže jste rezervaci provedli správně – v políčku s lekcí vidíte R ve žlutém kolečku a žluté kolečko se objevilo i v kalendářku v levém panelu na všech datech kurzu.
 4. Proveďte platbu: Přihlaste se do své mailové schránky, přišel Vám email s údaji o platbě, případně hledejte ve SPAMU. Postupujte podle pokynů v mailu a při platbě nezapomeňte uvést VARIABILNÍ SYMBOL. Rezervační systém podle něj automaticky spáruje platbu.

Pozn:

 1. Je-li u lekce napsáno 9/9 znamená to, že je plně obsazena. Např. 5/9 znamená, že je obsazeno 5 míst a 4 jsou volná.
 2. S osobami mladšími 18ti let přijde na první lekci rodič / zákonný zástupce podepsat papírovou přihlášku.
 3. STUDENT = Jste-li student, nastavte si ve svém profilu v záložce EDITACE > OZNAČENÍ UŽIVATELE > STDUENT.
 4. Studentskou slevu můžete využít pouze jste-li mladší 26ti let a vždy se prezentujete na lekci platným studentským průkazem.
  VŠ pouze prezenční studium. 4. Máte-li zájem o individuální lekci, kontaktujte nás na info@decadancebrno.cz
 5. Platby za permanentky a kurzovné je nevratné.

ODHLÁŠENÍ Z LEKCE

 1. Nemůžete-li přijít na přihlášenou lekci OPEN CLASS / TRÉNINK, odhlaste se.
  Z jednotlivých lekcí KURZU se nejde odhásit.
 2. Lekce odhlášená méně než 24 hod (OPEN CLASS) / 10 hod (TRÉNINK) před jejím startem je 100% penalizovaná.
 3. Klikněte do políčka s rezervovanou lekcí a zvolte “ZRUŠIT REZERVACI”.

Pozn. 

V případě zrušené lekce naší stranou z důvodu nedostatečného množství přihlášených, z technických nebo organizačních důvodů, informujeme přihlášené předem prostřednictvím SMS zprávy a vracíme lekci na permanentku.

V případě zrušené lekce z KURZU nabídneme náhradní termín.

Veškeré informace o permanentkách apod. najdete ve VŠEOBECNÝCH PODMÍNKÁCH, se kterými souhlasíte při registraci do rezervačního systému.