Jana Babáka 11 | Brno CZ
+420774905165
info@decadancebrno.cz

TYPY LEKCÍ

KURZ

CO A JAK A KDY

Uzavřená skupina dochází do kurzu
 pravidelně 1x týdně ve stejný čas po dobu 12 týdnů ( ~ 1x týdně, 10 týdnů u Kurzů pro děti a Kurz Stojky). Lekce kurzu se konají i ve státní svátek, pokud není oznámeno jinak.

PŘIHLÁŠKY

Přihlašujte se prostřednicvtím rezervačního systému klikem do lekce a “REZERVOVAT CELÝ KURZ”. Ze svého účtu si můžete rezervovat v kurzu pouze 1 místo. Při rezervaci postupujte podle návodu v Nápovědě.

CENA | PLATBA

12 lekcí kurzu za cenu 10 open class
(~10 lekcí kurzu za cenu 8
student OC u Kurzů pro děti a Kurz Stojky), 2 lekce jsou tedy zdarma. Platbu proveďte převodem na 2101593190/2010 IHNED PO REZERVACI KURZU.

DALŠÍ

Min. 5 přihlášených pro otevření kurzu. Při neúčasti se neodhlašuje. Nevyčerpané lekce nelze nahradit ani převést dál. Kurzovné je nevratné. Specifikace jsou uvedeny u příslušných kurzů.

OPEN CLASS

CO A JAK A KDY

Otevřená lekce, na kterou může přijít kdokoliv kdykoliv. Nemusíte chodit pravidelně, skupina se mění. V aktuálním období se držíte svého levelu, poté postupujete o jeden výš. Lekce open class se nekonají ve státní svátek.

PŘIHLÁŠKY

Přihlašujte se prostřednicvtím rezervačního systému z permanentky OPEN CLASS. Platí na všechny open class (pole, silks, hoop, flexi). Ze svého účtu si můžete rezervovat v open class pouze 1 místoPři rezervaci postupujte podle návodu v Nápovědě.

CENA | PLATBA

Vybíráte z 1 / 5 / 10 / 15 / 20 vstupů. Ceny se řídí aktuálním ceníkem.
Permanentka platí 90 dní od data, které si sami zvolíte při jejím výběru. 
Platbu proveďte převodem na 2101593190/2010.

DALŠÍ

Min. 4 os přihlášené pro konání lekce. Při neúčasti se odhlaste. Při odhlášení méně než 24 hod před startem lekce, je penalizována 100%.Permanentka je nepřenosná a nelze ji prodloužit. Částka je nevratnáSpecifikace jsou uvedeny u příslušných open class.

TRÉNINK

CO A JAK A KDY

Samostatný trénink bez lektora možný na všech nářadích. Osoby mladší 18ti let doprovází rodič / zákonný zástupce. Tréninky se nekonají ve státní svátek.

PŘIHLÁŠKY

Přihlašujte se prostřednicvtím rezervačního systému z permanentky TRÉNINK. Platí na všechny tréninky  (pole, silks, hoop). Ze svého účtu si můžete rezervovat na tréninku 2 místa. Při rezervaci postupujte podle návodu v Nápovědě.

CENA | PLATBA

Vybíráte z 1 / 5 / 10  vstupů. Ceny se řídí aktuálním ceníkem.
Permanentka platí 90 dní od data, které si sami zvolíte při jejím výběru. Platbu proveďte převodem na 2101593190/2010.

DALŠÍ

Trénink se koná, i když je přihlášená 1 os. Při neúčasti se odhlaste. Při odhlášení méně než 10 hod před startem lekce, je penalizována 100%. Permanentka je nepřenosná a nelze ji prodloužitČástka je nevratná

INDIVIDUAL

CO A JAK A KDY

Individuální lekce s lektorem pouze pro Vás. Trvá 60 min. Může probíhat v jakémkoli čase, kdy je ve studiu volno.

PŘIHLÁŠKY

Nepřihlašujete se v rezervačním systému. Kontaktujte nás na email / mobil nebo se přímo domluvte s konkrétním lektorem.

CENA | PLATBA

Vybíráte z 1 / 5 / 10  vstupů. Ceny se řídí aktuálním ceníkem.
Platnost 6 měsíců od data nákupu. Platbu proveďte převodem na 2101593190/2010 nebo v hotovosti.

DALŠÍ

Předem omluvenou neúčast na individuální lekci nepenalizujeme, Kontaktujte včas Vašeho lektora. Předem neomluvenou neúčast penalizujeme 100%. Platnost nevychozených lekcí prodlužujeme max. o 14 dní. Částka je nevratná.